Меню сайта
Ваш контроллер:
Поиск по сайту
Категории раздела
Благочиние сегодня
Календарь
Наш баннер


Наши друзья
Мужской монастырь Святого Саввы Освященного г.МелитопольНаши партнёры
Український православний інтернет

Иконописная мастерская Архангелико


 Роспись храмов, иконопись

молитвы, молитвослов, акафисты, псалтирь

Погода:
Погода в Украине Погода в Украине

Команда Ореховского благочиния заняла третье призовое место в IV турнире по гиревому спорту на Кубок апостола Андрея Первозванного

5 травня 2018 року у манежі СК «Мотор Січ» з благословення Високопреосвященнішого Луки, митрополита Запорізького і Мелітопольського відбувся IV турнір з гирьового спорту на Кубок апостола Андрія Первозванного серед вихованців недільних шкіл, дітей, дівчат і юнаків Запорізької єпархії. Юні гирьовики змагалися за звання найсильнішого в трьох вікових та дванадцяти вагових категоріях.

Турнір проходив під патронатом Запорізької єпархії УПЦ. Головний суддя змагань: заслужений майстер спорту України Л. А. Черепаха.

Команда Оріхівського благочиння взяла участь в турнірі і посіла третє командне місце, а її учасники Дядюренко Дмитро і Стариченко Артур зайняли перші місця в своїх категоріях, Калиниченко Ілля і Лісняк Станіслав - 2 місця, Кутик Артем і Кулев Данило - 3 місця.

Побажаємо спортсменам - гирьовикам Оріхівського благочиння подальших спортивних перемог.

Потрібно відзначити, що Кубок апостола Андрія Первозванного , вперше проведений в 2015 році виключно в межах Запорізької єпархії, через рік знайшов достатню популярність серед інших єпархій України. Учасники попередніх турнірів цього Кубка успішно виступають в спортивних змаганнях, що проводяться як в Україні, так і за її межами. Так, учениця ВСП «Оріхівський коледж» ТАТУ» Марія Рабош на Чемпіонаті України серед учнівської молоді, виконала норматив Кандидата в майстри спорту України, а 29 квітня 2018 року на Чемпіонаті Світу  в словенському м. Цельє Марія, вирвавши пудову гирю 121 раз, стає Чемпіонкою Світу серед студентів, перемогла в Чемпіонаті Європи і в Чемпіонаті Європи серед юніорів та привезла на Оріховську землю три золоті медалі.

На завершившомуся 2 травня 2018 року Чемпіонаті Світу серед студентів в словенському Цельє, колишні учасники попереднього турніру стали чемпіонами! Дванадцять «золотих» і одна «срібна» медаль, - внесок православних спортсменів-гирьовиків у загальну перемогу збірної України!

 

1

 

 

По благословению...

Управляющий Запорожской епархией Украинской Православной Церкви Высокопреосвященный Лука, митрополит Запорожский и Мелитопольский.


Благочинный церквей Ореховского округа, настоятель Свято-Покровского храма протоиерей Анатолий Фесенко.
E-mail: orehov-hram@ukr.net

Наши реквизиты:
«Религиозная община УПЦ при Свято-Покровском храме» 70500,ул Покровская, №37 «б», р/с 2600430101331 в филиале ЗОУ АТ «Ощадбанк» МФО 313957 г. Орехов, ЕДРПОУ 20501626
Админ. информер
ICQ: 356731622
E-mail: bodik49@mail.ru
wickowicz@rambler.ru
Письмо администрации

Внимание! На сайте ведутся технические работы.
Иконы дня


Ваше мнение о сайте
Оцените мой сайт
Всего ответов: 124
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вы зашли как: ГостиЗарег. на сайте
Всего: 52
Новых за месяц: 0
Новых за неделю: 0
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0
Из них
Администраторов: 16
Модераторов: 0
Проверенных: 1
Обычных юзеров: 35
Из них
Парней: 27
Девушек: 18Архив записей

Сайт управляется системой uCoz
SCAD's Design & Develop
2009-2019